Oprawki podatne YABARI

Oprawki podatne YABARI

Oprawki podatne Yabari to rozwiązanie, które sprawdza się przy zmechanizowanym okrawaniu i frezowaniu powierzchni detalu. Dzięki tym narzędziom obróbka metalowych powierzchni jest nie tylko szybka, ale także precyzyjna i skuteczna. Wykonane z najwyższej klasy materiałów oprawki podatne Yabari sprawdzają się przy obróbce różnego przedmiotów. Wśród ich zalet wyróżnić można funkcję elastycznego lub podatnego obrabiania przy

Oprawki podatne Yabari to rozwiązanie, które sprawdza się przy zmechanizowanym okrawaniu i frezowaniu powierzchni detalu. Dzięki tym narzędziom obróbka metalowych powierzchni jest nie tylko szybka, ale także precyzyjna i skuteczna. Wykonane z najwyższej klasy materiałów oprawki podatne Yabari sprawdzają się przy obróbce różnego przedmiotów. Wśród ich zalet wyróżnić można funkcję elastycznego lub podatnego obrabiania przy wykorzystaniu kompatybilnych narzędzi przeznaczonych do profesjonalnej obróbki metalu.

Oprawki podatne Yabari – gwarancja najwyższej jakości i skuteczności

O wyjątkowości oprawek Yabari świadczy ich kompatybilność z pozostałymi narzędziami. W ten sposób obróbka powierzchni detalu przebiega zgodnie z założonym procesem produkcyjnym. To co także wyróżnia te narzędzia to doskonała sztywność osiągnięta dzięki podatności poprzecznej, którą uzyskuje się dzięki naprzemiennemu przybliżaniu oraz odsuwaniu się skrawającego detalu. Dzięki temu oprawka podatna Yabari wraz z zainstalowanym narzędziem skrawającym obrabia powierzchnię detalu i wnika w jego strukturę na całej płaszczyźnie. W ten sposób narzędzie dociera do wszelkich zakamarków oraz innych trudno dostępnych miejsc.

Korzystając z oprawek podatnych Yabari zyskuje się pewność, że otrzymany rezultat spełni wszelkie normy jakościowe. W pełni zautomatyzowany tryb pracy narzędzia pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Dzięki temu narzędzie cechuje się wysoką produktywnością i kulturą pracy. Wykonane z odpornych na uszkodzenia komponentów oprawki podatne Yabari to także wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz precyzja działania. Sama obróbka dzięki zmiennej geometrii pracy pozwala także okrawać przemiennie środkową częścią narzędzia okrawającego lub jego środek. W ten sposób zainstalowane narzędzie cechuje się równomiernym stopniem zużycia.

Narzędzia Yabari – sprawdzone w działaniu

Unikalna forma działania zapewnia oprawkom Yabari największą wydajność. To co je wyróżnia spośród innych narzędzi przeznaczonych do obróbki detali to prędkość posuwu na maksymalnym poziomie 4000 mm/min. Dodatkową zaletą jest także możliwość sparowania obrabiarki z maszynami CNC, tokarkami, frezarkami, centrami obróbczymi, robotami przemysłowymi, a także z wyspecjalizowanymi gniazdami obróbczymi. Wśród kolejnych zalet wyróżnić można powtarzalność prac stosowanych narzędzi. Dzięki temu oprawki podatne Yabari sprawdzają się w użytku przemysłowym podczas obróbki powierzchni wykonanych z różnych metali.

Mechanizacja obróbki pozwala także uchronić detal przed powielaniem błędów – wykorzystując zmechanizowane maszyny obróbcze zyskuje się pewność, że otrzymany rezultat będzie w pełni zgodny z pierwotnym założeniem. To co czyni oprawki Yabari wyjątkowymi to także doskonała precyzja, która usuwa wszelkiego rodzaju niedoskonałości z pozoru nieuchwytne dla ludzkiego oka. Narzędzia Yabari to również bezpieczeństwo w miejscu pracy. W pełni automatyczny proces obróbki powierzchni detalu chroni operatora urządzenia przed ewentualnym skaleczeniem w wyniku obróbki ostrych krawędzi i zadziorów.

Oprawki podatne Yabari to komfort w miejscu pracy oraz szybka i skuteczna obróbka. Stosunkowo cichy tryb pracy urządzenia sprawia, że produkt nie jest uciążliwy i nie wpływa negatywnie na warunki pracy w warsztacie czy fabryce. Swoje zastosowanie oprawki Yabari znajdują w branży ślusarskiej, motoryzacyjnej, produkcyjnej, metalurgicznej oraz przy produkcji konstrukcji stalowych.

Sekretem tak doskonałej obróbki i żywotności urządzenia jest jego przemyślana konstrukcja. Wewnątrz oprawki podatnej Yabari znaleźć można mechanizm sprężynujący i śrubę toczoną. To właśnie te kompozyty sprawiają, że urządzenie staje się w pełni elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oprawki Yabari to gwarancja zadowolenia i komfortu pracy. Najwyższa jakość urządzenia pozwala cieszyć się doskonałą obróbką powierzchni metalowych, która oprócz precyzji zaskakuje swoją kompleksowością.

Źródło: S.T.M – Systemy i Technologie Mechaniczne

Zobacz również